Egypt - Sharm El Sheikh – Naama Bay - Grand Hotel Sharm El Sheikh
499,00 € / osobu
8 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 17.11.2019 - 24.11.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Grand Hotel Sharm El Sheikh

Číslo zájazdu: 16371

Ostatné termíny:   

Informácie o ubytovaní

Poloha

Luxusný 5 hviezdičkový areál s výhľadom na Červené more sa rozkladá na mierne vyvýšenej časti rekreačnej oblasti Ras Um El Sid. Z prekrásnej a udržiavanej súkromnej pláže je nádherný výhľad na more. Prístup do mora je priamo cez koralové útesy, preto plávanie v mori odporúčame len skúseným plavcom (potrebná je obuv do mora). Vzhľadom k terasovite postavenej forme rezortu, hotel nie je vhodný pre vozíčkarov a rodiny s detskými kočíkmi.

 

Ubytovanie

Komfortný hotel s výhľadom na Červené more a ostrov Tiran disponuje 627 izbami. Vo veľkej vstupnej hale sa nachádza recepcia, zmenáreň a lobby bar. Hostia majú v ponuke 3 bufetové reštaurácie, 5 á la carte reštaurácií, kútik "Panini Corner", "BBQ" a "Crepes & Sweet" pri bazéne a 5 barov. V strede krásnej pestovanej záhrady nájdete veľké zoskupenie bazénov, pozostávajúce z 8 bazénov so sladkou vodou, 2 detských bazénov a terasy na slnenie, ležadlami a slnečníkmi. Plážové osušky a plážová taška je na izbe zdarma k dispozícií. Vo Wellnes Oáze sa o Vás postarajú luxusnými a exkluzívnymi produktami firmy "Cinq Mondes".

Hotelové izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou, sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou, telefónom, SAT-TV, trezorom, chladničkou a balkónom alebo terasou. Štandardné izby sa nachádzajú po stranách hotelového areálu. Juniorsuity s kútikom na sedenie sú priestrannejšie a majú výhľad do záhrady alebo na more. Pri obsadení štandardnej izby 2 dosp. osobami, juniorsuity 2 dosp. osobami a 1-2 deťmi, alebo 3 dosp. osobami, sú štandardné izby vybavené manželskou posteľou a prístelkom, juniorsuity veľkou manželskou posteľou, pohovkou a prístelkom.

 

Šport a zábava

Stolný tenis, plážový volejbal, biliard, aerobik, vodná gymnastika, masáže (za poplatok), kurzy brušného tanca a arabského jazyka (podľa možností a záujmu). Denne animačný program: šport, hry a súťaže, večer živá hudba.

 

Uvedený popis je informatívny.