Kanárske Ostrovy - Tenerife - Bahia Princess
759,00 € / osobu
8 dňový pobyt, Polpenzia
Termín: 04.12.2019 - 11.12.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: Polpenzia

Hotel: Bahia Princess

Číslo zájazdu: 16370

Ostatné termíny:   

Informácie o ubytovaní

Pláž: Playa de Fañabé: verejná, cez promenádu, tmavší piesok

Poloha: v centre, ca. 250m od pláže "Playa de Fañabe". Nákupné možnosti a možnosti zábavy sú v bezprostrednej blízkosti hotela. 
• vzdialenost od letiska: Ca. 20 km
• vzdialenost od pláže: Ca. 250 m
• vzdialenosť od najbližších obchodov: Ca. 50 m
• vzdialenosť od lokálneho prístavu: Ca. 700 m
• vzdialenosť od golfového ihriska: Ca. 3 km

Vybavenie: 275 izieb na 5 podlažiach, recepcia, výťahy, internetový kútik a wifi v celom Hotel za poplatok, miestnosť na sledovanie TV, reštaurácia, 4 bary a obchodík so suvenírmi.  Vo vonkajšej časti sa nachádzajú 3 bazény so sladkou vodou (z toho 1 vyhrievaný) a jeden pool bar. Ležadlá a slnečnéíky ako aj osušky sú zdarma (1x týždenne výmena osušiek). 

Ubytovanie: 2-lôžkové izby sú vybavené kútikom na sedenie, minibarom/chladničkou za poplatok (na požiadanie je možné naplniť minibar nápojmi - za poplatok), klimatizácia, trezor, satelitná televízia a wifi za poplatok, telefon, kúpeľňa a integrovaná sprcha, WC, fén a balkón. Veľkosť izieb cca. 26-30m2. 

Strava: polpenzia, švédske stoly s varením naživo. 1x týždenne tématické švédske stoly.  Na večeru je potrebné vhodné oblečenie (pre mužov dlhé nohavice). 

Zábava: viackrát týždenne animačný programa živá hudba, event. show.

Šport a aktivity: ZDARMA: stolný tenis. Za poplatok: Billard a golf (ca. 3 km od hotela). Multifunkčné ihrisko a squash (oba športy v hoteli Guayarmina Princess). 

Wellness: ZDARMA: Sauna v sesterskom hoteli Guayarmina Princess. Za poplatok: kaderník a masáže  

Popis je informatívny.