Indický oceán - Seychelly - Castello Beach
1799,00 € / osobu
12 dňový pobyt, Raňajky
Termín: 07.12.2019 - 18.12.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: Raňajky

Hotel: Castello Beach

Číslo zájazdu: 16367

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

lety s Ethiopian Airlines  s prestupom

Informácie o ubytovaní

www.castellobeachhotel.com 

Castello Beach hotel, ktorý bol otvorený v roku 2009, leží na jednej z najkrajších pláží ostrova Praslin, na Anse Kerlan. Z areálu je krásny výhľad na ostrovy Cousin, Mahé a Silhouette. 

V hoteli je 26 junior apartmánov v dvoch jednoposchodových budovách a 1 pool villa. Izby sú vybavené klimatizáciou s balkónom alebo terasou. Hotel má jednu reštauráciu, zasadenú v krásnej tropickej záhrade s výhľadom na pláž a bazén, ktorá ponúka vynikajúcu medzinárodnú kuchyňu rovnako ako miestne kreolské špeciality. Hotel disponuje barom, bazénom s lehátkami a slnečníkmi a detským klubom. 

Hotel Catello Beach je jediný plne vybavený 4* hotel na ostrove Praslin ideálny pre rodiny s deťmi. Zo športov môžu hostia využiť jazdu na horských bicykloch, plachtenie, rybárčenie. Seychelské ostrovy sú známe bohatým podmorským životom, ktoré láka objaviť ho potápaním alebo plavbou na katamaráne. 

Milovníci golfu nájdu blízko hotela uprostred nádhernej prírody 18-jamkové golfové ihrisko. Obľúbené je aj pozorovanie miestnych vtákov, z ktorých 15 druhov sa nachádza len na tomto mieste. Turistické chodníčky začínajú priamo pri hoteli, čo je veľká výhoda pre milovníkov prírody, trekkingu, ale aj nádherných pláži, ktoré sa rozprestierajú pozdĺž celého ostrova.

Uvedený popis je informatívny.