Turecko - Side - Barut Hemera
953,00 € / osobu
8 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 22.07.2019 - 29.07.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Barut Hemera

Číslo zájazdu: 16353

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná izba

Informácie o ubytovaní

Veľmi pekný kvalitný rezort Barut Hemera vhodný aj pre náročnejšiu klientelu nachádzajúci sa v blízkosti mesta Side, je vybavený vstupnou halou s 24 hodinovou recepciou. Hotel sa skladá z 3-4 poschodových budov, spolu má 351 izieb vrátene apartmánov, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, vyhrievaný vnútorný bazén, tobogany, wellness & SPA centrum, salón krásy, fitnes centrum, konferenčnú miestnosť, WiFi v lobby hotela. K dispozícii je tenisový kurt, vodné športy, lekár, čistiareň, mini market, požičovňa áut, kaderníctvo, zlatníctvo, obchodíky zo suvenírmi.

Poloha:
Hotel leží v blízkosti mesta Side 3 km, Manavgat je vzdialený 8 km a medzinárodné letisko Antalya 65 km. Tento príjemný hotelový komplex sa nachádza v jednom z najobľúbenejších stredísk Tureckej riviéry.

Ubytovanie Hotel Barut Hemera:
Štandardná izba - komfortne zariadené izby majú balkón, AC, SAT-TV, telefón, trezor, mini bar, kúpeľňu s WC, fén.

Pláž:
Krásna súkromná piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky, matrace a osušky sú pri bazéne a na pláži bez poplatku. Na pláži sú k dispozícii rôzne vodné športy väčšinou za poplatok, ktoré sú prevádzkované hotelom alebo aj miestnymi poskytovateľmi.

Stravovanie:
Hotel disponuje 1 hlavnou reštauráciou, má 3 a´la carte reštaurácie- tureckú, rybiu, medzinárodnú, 4 bary- Meltem Pool bar, Kumsal Snack Snack bar, Aquarium bar, Side Lounge Lobby bar.

Pre deti:
Pre najmenších je určený mini klub (4-12 rokov), detské bazény, ihrisko, animácie, mini diskotéka, detská stolička v reštaurácii na vyžiadanie, detské menu v reštaurácii.

Šport a zábava:
K dispozícii je fitnes centrum, plážový volejbal, tenis, stolný tenis, step aerobik, boccia, aerobik, vodná gymnastika, šípky, vodné pólo. Za poplatok je biliard, motorové vodné športy, windsurfing.

Wellness a zdravie:
V hoteli je zdarma k dispozícii turecký kúpeľ a sauna. SPA a wellness centrum ponúka za poplatok masáže, ošetrenie pleti.

All Inclusive koncept:
Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy, večere a neskoré večere formou bufetu, snack servis, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, špeciálne kávy, zmrzlina, šampanské a kokteily sú za poplatok. Mini bar je denne dopĺňaný vodou a nealkoholickými nápojmi. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.

Uvedený popis je informatívny.

Viac info na: www.baruthotels.com