Turecko - Side - Club Side Star
749,00 € / osobu
8 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 12.08.2019 - 19.08.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Club Side Star

Číslo zájazdu: 16352

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná izba

Informácie o ubytovaní

Poloha
Priestranný novovybudovaný hotelový komplex sa nachádza v letovisku Side - Colakli, 12 km od Side a Manavgatu. Od letiska je hotel vzdialený 55 km, nákupné možnosti, bary a reštaurácie sa nachádzajú neďaleko od hotela.
Pláž
Široká piesočnatá pláž s piesočnatými dunami, ocenená modrou vlajkou sa čistotu a kvalitu služieb sa nachádza priamo pri hotelovom komplexe. Prístup na pláž vedie cez rozľahlú hotelovú záhradu, v tesnej blízkosti pozostatkov rímskych kúpeľov. Slnečníky a lehátka na pláži sú k dispozícii bezplatne, ponuka vodných športov za poplatok.
Izby
Moderne zariadené štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené centrálne riadenou klimatizáciou, kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, telefónom, SAT-TV, trezorom (za poplatok), minibarom a balkónom. K dispozícii sú tiež izby s dvomi prístelkami pre deti v podobe poschodovej postele.
Vybavenie hotela
Hotelový komplex ponúka svojim hosťom komfortné priestory vstupnej haly a recepcie, hlavnej reštaurácie, a la carte reštaurácie a niekoľkých barov. V areáli hotela sa nachádza vonkajší a vnútorný bazén, detský bazén, vodné šmýkačky, fitnes centrum, turecké kúpele, sauna, masáže (za poplatok), služby lekára, kaderníctvo, mini klub, detské ihrisko, 2 tenisové kurty, stolný tenis, mini golf, šípky, boccia, biliard (za poplatok), basketbal, plážový volejbal, animačný program. V hoteli je tiež k dispozícii Wi-Fi pripojenie za poplatok.
Stravovanie
All inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie a snack počas dňa, popoludní káva, čaj, polnočný snack. Neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov v čase od 10:00 do 24:00.
Náš názor
Pre všetkých, ktorí hľadajú príjemný oddych v kombinácii s kvalitnými službami all inclusive je luxusný hotel Side Star Club, voňajúci novotou, to správne dovolenkové miesto.