Španielsko - Costa de la Luz - Playa de La Luz
739,00 € / osobu
8 dňový pobyt, Polpenzia
Termín: 13.06.2019 - 20.06.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: Polpenzia

Hotel: Playa de La Luz

Číslo zájazdu: 16338

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná izba

Informácie o ubytovaní

Miesto: 
Hotel sa nachádza v kľudnej a priamo na dlhej piesočnatej pláži. Pri odlive, watt-ako oblasť môže vzniknúť priamo pred hotelom. Približne 200 m od hotela je kúpanie v mori vždy možné. Po Rota je cca 3 km, autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. 

Vybavenie: 
Priestranný, postavený v andalúzskom štýle, s nádvoriami má celkom 260 izieb. Ak chcete nastaviť oblasť príjmu patrí recepcia, salóniky, spoločenská miestnosť, satelitný TV miestnosť, jedáleň, a-la-carte reštaurácia, snack bar, herňa/čitáreň, konferenčná miestnosť, butik a obchod so suvenírmi. Niekoľko 1-2 poschodovej budove, obklopené dvomi veľmi dobre vyložil, upravené nádvorie. V jednom sa nachádza veľký bazén so slnečnou terasou, ležadlami a slnečníkmi. Ďalšie terasa a strešná terasa pre nudistov sa nachádza smerom k moru. 

Ubytovanie: 
Štandardné izby, Rustikálne s vaňou/WC, ventilátor, TV so satelitným príjmom, prenájom trezor a balkón alebo terasu. Izby typu Superior sú zrekonštruované izby s rovnakým vybavením, ale oveľa väčší a má luxusnú kúpeľňu, chladničku a ďalšie WC a balkónom alebo terasou. Pre 2-4 osoby vybavené ako štandardné izby, ale s oddeleným obývacou izbou s 2 rozkladacími lôžkami (4. Jediná osoba, detské), rodinné izby. 

Šport a zábava: 
Za poplatok 4 umelých trávnatých kurtoch čiastočne s svetlomet, požičovňa bicyklov, jazda na koni v okolí (asi 800 m). Fitness, stolný tenis a volejbal na pláži. 1x týždenne je ponúkaný španielsky, varenie a flamenco tanečné lekcie. 3x v týždni udalosť. 

Deti: 
Pre mladšie hostí, detský klub (4-12 rokov) je ponúkaný so špeciálnou zábavný program pre deti v hlavnej sezóne. Okrem toho, detské ihrisko a detský bazén k dispozícii.
Popis je informatívny.