Španielsko - Mallorca - Ferrer Concord Hotel & Spa - Erwachsenenhotel
617,00 € / osobu
8 dňový pobyt, Polpenzia
Termín: 27.05.2019 - 03.06.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: Polpenzia

Hotel: Ferrer Concord Hotel & Spa - Erwachsenenhotel

Číslo zájazdu: 16337

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná izba

Informácie o ubytovaní

POLOHA

Hotel sa nachádza priamo na krásnej piesočnatej pláže v letovisku Ca'n Picafort v okrese Son Baule. Tento hotel odporúčame pre jeho kvalitné služby a dlhodobú spokojnosť našich zákazníkov.

VYBAVENIE

V hoteli je 148 izieb, 4 poschodia, 2 výťahy. Hotel je určený pre dovolenku strednej triedy, je priateľský a pekne zariadený. Nachádzajú sa tu pohodlné salóniky, bar a klimatizovaná nefajčiarska reštaurácia. V hoteli je priestranná terasa s priamym prístupom na pláž. Je tu tiež plavecký bazén, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi (v cene), a útulná terasa s barovým servisom.

UBYTOVANIE A IZBY

Vkusne zariadené klimatizované izby s telefónom (teplá/studená), s priamou voľbou, trezorom, satelitnou TV, vaňou alebo sprchou/WC a balkónom, a to buď s výhľadom na more. Jednolôžkové izby bez balkóna.

PLÁŽ / STREDISKO

Piesočnatá pláž.

ŠPORT A RELAX

Za poplatok je možné si zahrať biliard. Tenisové centrum a jazdy na koni. Niekoľkokrát týždenne sa uskutočňujú večerné akcie s tancom na hotelovej terase s výhľadom na more. Alebo je možnosť zábavného programu oproti hotelu v centre Janeiro.

PRE DETI

Integrované detský bazén, detské ihrisko a mini club 4 až 12 rokov s dozorom od 10:00-13:00 a 16:00-19:00.Popis je informatívny.