Turecko - Antalya-lara - Swandor Hotels & Resorts Topkapi Palace
909,00 € / osobu
8 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 28.06.2019 - 05.07.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Swandor Hotels & Resorts Topkapi Palace

Číslo zájazdu: 16335

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná izba

Informácie o ubytovaní

POLOHA

Luxusný hotelový komplex Wow Topkapi Palace je vybudovaný v štýle rozprávok tisíc a jedna noc. Hotel je postavený v tradičnej osmanskej architektúre a kopíruje palác tureckých sultánov Topkapi nachádzajúci sa v Istanbule. Rozľahlý areál je priamo na vlastnej pláži v oblasti Kundu a pozostáva z 5 trojposchodových budov.

VYBAVENIE

vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 4 reštaurácie a la carte, 9 barov, vonkajšie bazény, konferenčná miestnosť, WiFi, kaderník, centrum krásy, lekár

UBYTOVANIE A IZBY

klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (Max 3+1), kúpeľňa (sprcha alebo vaňa/WC), sušič na vlasy, mini bar, SAT-TV, trezor, WiFi za poplatok, telefón, balkón alebo terasa. Možnosť rodinných izieb až pre 3 deti na prístelke (max 4+1).

PLÁŽ / STREDISKO

Priamo na vlastnej pláži

ŠPORT A RELAX

SPA centrum, turecké kúpele, fitnes, sauna, diskotéka, tanečné kurzy, mini futbal, squash, basketbal, plážový volejbal, lukostreľba, biliard, stolný tenis, šípky, aerobic, vodná gymnastika, kurz potápania v bazéne, tenis, bowling, vodné športy na pláži. Bohaté animačné programy pre dospelých i deti. Slnečníky, ležadlá, matrace a uteráky pri bazéne i na pláži sú zdarma.

PRE DETI

detský bazén, aquapark, detský klub, opatrovateľka detí


Popis je informatívny.