Španielsko - Mallorca - Vista Park Hotel & Apartments
355,00 € / osobu
8 dňový pobyt, Polpenzia
Termín: 09.05.2019 - 16.05.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: Polpenzia

Hotel: Vista Park Hotel & Apartments

Číslo zájazdu: 16332

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná izba

Informácie o ubytovaní

POLOHA

Tento hotel sa nachádza v blízkosti pokojnej piesočnatej pláže Son Baulo vo vilovej štvrti, asi 100 m od mora a 300 m od centra mesta, Ca 'n Picafort je asi 800 m. Tranzitný autobus a vláčik sa nachádza asi 100 metrov od hotela.

VYBAVENIE

Tento obľúbený komplex má 173 izieb na 5 poschodiach a ponúka vstupnú halu s recepciou, výťahy, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi, reštauráciu, bar a TV miestnosť. Vo vonkajšom areáli sa nachádza sladkovodný bazén s masážnymi tryskami a hydroterapia, detský bazén, slnečná terasa a bar pri bazéne. Použitie lehátkok a slnečníkov je zahrnuté v cene. Pre mladších návštevníkov je tu detské ihrisko. Platobné karty: VISA, MasterCard.

UBYTOVANIE A IZBY

Dvojlôžková izba ponúka svetle zariadené izby s kúpeľňou / WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, satelitnou TV, klimatizáciou a balkónom. Jednoposteľové izby s rovnakými funkciami s jedným lôžkom.

PLÁŽ / STREDISKO

Piesočnatá pláž Son Baulo.

ŠPORT A RELAX

Tenis je zahrnutý v cene. Za poplatok hotel ponúka biliard, požičovňu bicyklov, masáže a vodné športy na pláži,jazda na koni prostredníctvom miestnych poskytovateľov. Pravidelnú zábavu vo večerných hodinách pripravujú miestni animátori.

PRE DETI

Mladší návštevníci sa môžu odreagovať v bazéniku pre deti.Popis je informatívny.