Thajsko - Banglud Beach - Le Menara North Khao Lak Resort
980,00 € / osobu
11 dňový pobyt, Raňajky
Termín: 31.03.2019 - 10.04.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: Raňajky

Hotel: Le Menara North Khao Lak Resort

Číslo zájazdu: 16325

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štúdio


Informácie o ubytovaní

Poloha: Tento pokojný hotel sa nachádza priamo na jemnej piesočnatej pláži. Mesto Takuapa s nákupnými, reštauráciami a barmi je vzdialené asi 9 km. Čas prepravy z letiska v Phuketu je približne 90 minút.
 
Vybavenie: Hotel bol otvorený v septembri 2017 a ponúka 108 izieb a ponúka luxus s tradičnými a modernými prvkami. Vily sú navrhnuté podľa domov miestneho jazera Moken. K ďalším zariadeniam patria 2 reštaurácie, Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch (vrátane) a bar. Vonku je k dispozícii 1 bazén pre dospelých a 1 samostatný bazén pre deti. 
Ubytovanie : Thajský štýl Grand Deluxe Studios (A1-3A), 73 m², majú oddelené obývacie priestory, príslušenstvo na prípravu čaju a kávy, minibar (za poplatok), trezor, televízor, bezdrôtový internet (súčasťou balenia), kúpeľňa s vaňou a sprchou samostatnou sprchou, WC, županmi, papučami a terasou s výhľadom do záhrady. Tiež úsporná izba (A1-3S), cca 73 metrov štvorcových, navyše kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom a možnosťou rezervácie na záhrade. Vily na záhradu (A1-3B), asi 118 metrov štvorcových, sú priestrannejšie, inak rovnaké vybavenie ako A2A. Záhrada Honeymoon Villas (A1-2C), asi 118 metrov štvorcových, navyše s vírivkou, inak vybavenie ako A2B. 2 spálňové vily s bazénom (A1-4F), s rozlohou 247 m², majú 2 spálne, terasu a vlastný bazén. 

Jedlo a nápoje: raňajky, polpenziu alebo AIl vrátane rezervácie .
 
All Inclusive: Všetky jedlá vo forme bufetu. Alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 do 12:00. Minibar v izbách denne. 

Šport / Aktivity: Zahrnuté: Fitness centrum, šípky, biliard, plážový volejbal. Proti zaplateniu: joga, požičovňa bicyklov. 

Wellness: za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľnom stredisku, saunu, vírivku. Popis je informatívny.