Turecko - Bodrum - Duja Hotel Bodrum
631,00 € / osobu
9 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 23.06.2019 - 01.07.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Duja Hotel Bodrum

Číslo zájazdu: 16319

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: bungalov

Informácie o ubytovaní

POLOHA

Ubytovacie zariadenie Bodrum Kervansaray Hotel je situované na súkromnej pláži v blízkosti mesta Bodrum.

VYBAVENIE

K dispozícii sú bezplatné plážové lehátka, slnečníky a plážové lehátka. Ochlaďte sa v niektorom z 3 vonkajších bazénov ubytovacieho zariadenia Bodrum Kervansaray Hotel, a nechajte sa celé poobedie rozmaznávať v kúpeľoch s úplnými službami. Ak máte chuť relaxovať a dať si osviežujúci drink, zájdite do plážového baru, ktorý vám hotel ponúka.

Súčasťou tohto ubytovacieho zariadenia je 5 reštaurácií a kaviareň. Každé ráno sa servírujú bezplatné raňajky. Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezdrôtový prístup na Internet (za príplatok). Medzi ďalšie výhody tohto ubytovacieho zariadenia s 5 hviezdičkami patria detský klub (zdarma), detský bazén a nekryté tenisové kurty. Hostia môžu bezplatne zaparkovať sami.

UBYTOVANIE A IZBY

Súčasťou 462 klimatizovaných izieb ubytovacieho zariadenia Bodrum Kervansaray Hotel sú minibary a sejfy. K dispozícii je bezplatný káblový vysokorýchlostný prístup na Internet. K vybaveniu izieb patria LCD televízory s ponukou satelitných kanálov. Do vybavenia kúpeľne patria kombinácia sprchy a vane, sušiče na vlasy a toaletné potreby zdarma. K dispozícii sú upratovacie služby (raz za deň).

ŠPORT A RELAX

Ak si túžite zašportovať, máte tu na výber z mnohých činností v ponuke. Môžete si tu zahrať tenis, basketbal alebo biliard. Vodné športy sú k dispozícii tiež, ako aj rôzne animačné aktivity. Počas dňa môžete sledovať zábavné súťaže, pestré vystúpenia a úžasné predstavenia.

Pre celkovú relaxáciu a očistenie duše si môžete dopriať skvelé procedúry a wellness programy z ponuky rezortu Kervansaray Bodrum. K dispozícii tu máte aj turecké parné kúpele alebo hammam.

PRE DETI

Hotelový animačný tím pre miniklub pripraví najmenším návštevníkom nezabudnuteľné zážitky. Skúsení animátori majú v zásobe množstvo zábavných aktivít, ktoré budú deti zabávať od rána až do večera.
Popis je informatívny.