Maurícius - Mahebourg - PRESKIL BEACH RESORT
1788,00 € / osobu
12 dňový pobyt, Polpenzia
Termín: 01.04.2019 - 12.04.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: Polpenzia

Hotel: PRESKIL BEACH RESORT

Číslo zájazdu: 16318

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: rodinná izba

Informácie o ubytovaní

POLOHA

Hotel sa nachádza na juhovýchodnom pobreží na malom, súkromnom polostrove. Je obklopený troma krásnymi piesočnatými plážami, odkiaľ budete mať nádherný výhľad na tyrkysovo modrú lagúnu a fascinujúcu horskú krajinu Maurícia. Hotelový areál sa nachádza blízko historickej dediny Mahebourg, iba 10 km od letiska

VYBAVENIE

Štýlový hotel má 200 moderných izieb v niekoľkých jednoposchodových budovách koloniálneho štýlu. Hlavná reštaurácia má 3 oddelené časti, každá má inú špecifickú tematickú výzdobu. Bar Indigo ponúka okrem nápojov aj ľahké jedlá počas obeda rovnako ako plážový grill. Hotel má slnečnú terasu, 2 bazény s lehátkami a slnečníkmi (zdarma pri bazéne i na pláži vrátane plážových osušiek). K dispozícií je aj niekoľko konferenčných miestností.

UBYTOVANIE A IZBY

Izby lagoon (38 m2) sú vkusne zariadené, majú klimatizáciu, kúpeľňu so sprchou, WC, fénom, satelitný TV, telefón, minibar, rýchlovarnú kanvicu, sejf a balkón alebo terasu so sedením a výhľadom do záhrady alebo more. 
Izby prestige ležia priamo na pláži, sú väčšie (42 m2) a nachádzajú sa na prízemí. 
Deluxe penthouse (64 m2) sú na 1. poschodí s panoramatickým výhľadom na more, majú veľkú otvorenú kúpeľňu s vaňou a priestrannú spálňu. Možnosť 1 detskej prístelky (nie v penthouse)

PLÁŽ / STREDISKO

Hotel je obklopený troma piesočnatými plážami.

ŠPORT A RELAX

Športy zdarma: vodné lyžovanie, windsurfing, čln s presklenným dnom, kajak, vodný bicykel, šnorchlovanie, jacuzzi, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, stolný tenis, fitnes. 
Za poplatok: Ylang spa centrum, katamarany, potápanie (PADI základňa), rybolov, požičovňa bicyklov a áut, večer animačné programy vrátane show programov.

PRE DETI

Integrovaný detský bazén, Mini Club pre deti od 4 do 12 rokov.
Popis je informatívny.