Kanárske Ostrovy - Tenerife - LABRANDA Isla Bonita
547,00 € / osobu
11 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 12.12.2018 - 22.12.2018

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: LABRANDA Isla Bonita

Číslo zájazdu: 16310

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Izba: štandardná

Informácie o ubytovaní

POLOHA

Hotel sa nachádza v lokalite Costa Adeje, v časti Playa de Fanabe. Piesočné pláže a živé promenády sú len 400 metrov od hotela. Reštaurácie, bary, nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v blízkosti ( asi 5 minút chôdze). Tento hotel odporúčame pre jeho kvalitné služby a dlhodobú spokojnosť našich zákazníkov.

VYBAVENIE

Hotel má 438 izieb na 6 podlažiach, v 2 budovách. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, výťahy, salóniky, internetový kútik (za poplatok), bufetová reštaurácia, grill reštaurácia, bar s kaviarňou. Vonku sú 2 bazény, slnečná terasa, snack bar pri bazéne, kaderníctvo, obchod so suvenírmi. Stoličky, slnečníky, plážové uteráky v cene. 2 ďalšie strešné terasy (jedna s nudistickou časťou).

UBYTOVANIE A IZBY

Dvojlôžková izba: sprcha / WC, sušič vlasov, telefón, satelitný TV, balkón, trezor (za poplatok), klimatizácia. 
Dvojlôžková izba Superior: modernejšia, zariadenie ako vo dvojlôžkovej izbe. 
Rodinná izba: priestranná izba, ktorá sa skladá z: 1 spálňa, 1 obývacia izba s pohovkou, kúpeľňa / WC, fén, chladnička, TV so satelitným príjmom, telefón, balkón, trezor (za poplatok), klimatizácia, max. obsadenosť (dospelí a deti): 3 + 1.
Rodinná izba Superior: priestranná a moderne vybavená rodinná izba so zariadením ako rodinná izba, max. obsadenosť (dospelí a deti): 3 + 1.

PLÁŽ / STREDISKO

Piesočné pláže a živé promenády sú len 400 metrov od hotela.

ŠPORT A RELAX

Zadarmo: basketbal, bocca, šípky, posilňovňa, futbal, gymnastika, tenis, stolný tenis, volejbal. Za poplatok: billiard. Hotel organizuje pestrý denný aj večerný program.

PRE DETI

2 samostatné detské bazény, detské ihrisko, Miniclub Indiana pre deti od 4 do 12 rokov, herňa (za príplatok), detské jedálenské sedačky.
Popis je informatívny.