Tanzánia - Zanzibar - Neptune Pwani Beach Resort & Spa
1684,00 € / osobu
11 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 08.12.2018 - 18.12.2018

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Neptune Pwani Beach Resort & Spa

Číslo zájazdu: 16306

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: deluxe dvojlôžková

Informácie o ubytovaní

Umiestnenie:
Tento pohodlný Neptune Pwani Beach Resort sa nachádza v severovýchodnej časti Zanzibaru na pobreží pri dedine Zanzibar Pwani Mchangani. Biele jemné piesočnaté pláže sa rozprestiera po celej dĺžke zariadenia. Medzinárodné letisko Zanzibar je približne 45 km od hotela.


Vybavenie:
Luxusný rezort má 154 izieb a krásny lemovaný palmami tropické záhrady. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou a internetovým pripojením. 2 reštaurácie a pizzeria ponúka chutné pokrmy. Bar, kaviareň a snack bar s TV kútikom pozývajú k leňošeniu. Podobne, obchod so suvenírmi a parkovisko sú k dispozícii. Hostia rezortu je stráženie detí, lekárska pomoc a práčovňa zariadenia sú k dispozícii. Pre ešte väčšie pohodlie počas vášho pobytu obsahujú Wake-up servis. Pre obchodných cestujúcich, obchodné centrum je k dispozícii aj konferenčná miestnosť môže byť využívaná.


Ubytovanie:
V Neptune Pwani Beach Resort Spa sú k dispozícii 3 typy izieb: veľmi priestranné Deluxe Garden, Deluxe Pobrežie Izby a 4 master suites. Všetky izby majú manželské postele a sú umiestnené v chatách s slamenou Makutidächern, ktoré vyhovujú maximálne 6 izieb. Niektoré jednotky majú buď čiastočný alebo úplný výhľad na more. Štandardné vybavenie zahŕňa klimatizáciu, trezor a balkón alebo terasu. V kúpeľni je sprcha a fén. Všetky izby sú zariadené v africkom štýle a sú vybavené malou chladničkou, zariadením na prípravu čaju a kávy a filtrovanú vodu. Pre optimálne pohodlie, poskytujú bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu, telefón s priamou voľbou a TV so satelitným príjmom. Izby Prímorské Deluxe sa nachádza na pláži alebo na úrovni bazéna. Čím väčšia je plocha, súkromné ​​master apartmáne sa nachádza takmer na pláži a vychutnať si výhľad na more. Navyše, títo majú oddelenú obývaciu a spací priestor a vlastnú jacuzzi.


Šport/Zábava:
2 vonkajšie bazény a detský bazén pomôže ochladiť v horúcich dňoch. Lehátka pod slnečníkmi s Makuti za predpokladu, uteráky Vás pozvať na relaxáciu a bar pri bazéne udrží nápoje pripravené. Rezort majú hostia možnosť hrať športy na pláži volejbal. Centrum vodných športov, rôzne vodné športové aktivity sú k dispozícii, vrátane windsurfingu a aqua fitness. Okrem toho sú katamarán a na kajaku úverov k rekreačným aktivitám. Aj v krytom priestore na dovolenku, stolný tenis, biliard a šípky môžu byť aktívny. Pre viac zábavy na deň zábavy na mesto poskytuje. Kto hľadá pre hlbokú relaxáciu, ktoré môžu využiť početných úprav a zariadení, dážď Zem "kúpeľov.


Stravovanie:
Ako stravovacie služby si môžete objednať v Neptune Pwani Beach Resort Spa All Inclusive. Raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu každý. Alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvenie, miestne liehoviny a pivo sú v určený deň a noc pre hostí v cene.


Popis je informatívny.