Dominikánska republika - Punta Cana - Viva Wyndham Dominicus Palace
1445,00 € / osobu
11 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 12.12.2018 - 22.12.2018

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Viva Wyndham Dominicus Palace

Číslo zájazdu: 16298

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná izba s výhľadom na more

Informácie o ubytovaní

Poloha
Ubytovacie zariadenie Viva Wyndham Dominicus Beach Resort - All Inclusive je situované na pláži v blízkosti mesta Bayahibe. V ľahkej dostupnosti od neho sú Pláž Dominicus a Pláž Bayahibe Beach. Medzi ďalšie atrakcie v okolí patrí Prístav v Casa de Campo.

 

Ubytovanie
Hosťovské izby majú vstup na balkóny. Súčasťou klimatizovaných izieb (604) v ubytovacom zariadení Viva Wyndham Dominicus Beach Resort - All Inclusive sú sejfy a kávovary/čajníky. Televízory ponúkajú rôzne kanály (TV (satelitná)). Medzi ďalšie výhody patria sušiče na vlasy a žehličky/žehliace dosky. K dispozícii sú upratovacie služby (raz za deň).

 

Ďalšie možnosti
V tomto all-inclusive ubytovacom zariadení je cena jedál a nápojov (vrátane dane) ponúkaných v reštauráciách a baroch daného zariadenia zahrnutá v sadzbách za izbu. Zahrnuté môžu byť aj dane a prepitné, rekreačné aktivity a zábavný program. Na stravovanie v určitých reštauráciách, na špeciálne večere, pokrmy a nápoje a na určité služby sa môžu vzťahovať poplatky.

Zájdite si na pláž a opaľujte sa v plážových lehátkach alebo využite bezplatné plážové lehátka a slnečníky a relaxujte v tieni. Po dni strávenom na pláži si užite výhody ubytovacieho zariadenia Viva Wyndham Dominicus Beach Resort - All Inclusive ako sú detský klub, fitnes centrum a sauna.

K možnostiam stravovania v tomto ubytovacom zariadení (rezort all-inclusive) patria 6 reštaurácie. Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatný bezdrôtový prístup na Internet. Parkovanie pre hostí je bezplatné.

 

Uvedený popis je informatívny.