Kanárske Ostrovy - Playa del Ingles - allsun Hotel Lucana
779,00 € / osobu
8 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 06.12.2018 - 13.12.2018

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: allsun Hotel Lucana

Číslo zájazdu: 16297

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná uzba

Informácie o ubytovaní

Poloha: V tichom prostredí, priamo pri mori, len pár metrov od širokej piesočnatej pláže. Na krásnu promenádu ​​a pláž sa dostanete po priamej záhrade asi 50 m. Dlhá pláž s dĺžkou 1 km, ktorá sa rozprestiera od Playa del Inglés po Maspalomas, je vzdialená asi 500 metrov.


Vybavenie: Plne klimatizovaný rekreačný hotel hornej strednej triedy s krásnou, niekoľkými úrovňami vytvorená záhrada. 2 bazény, obklopené slnečnými terasami, tiež s tichými rohmi, lehátkami a slnečníkmi (osušky proti žuvaniu, prechod na Geb.). Bazén- / Snackbar s čiastočne zastrešenou terasou. Pekná strešná terasa s lehátkami a nádherným výhľadom na more. Atraktívna, svetlo zaplavená lobby, recepcia, posedenie. Salónik s veľkou obrazovkou, salónik s barom a vonkajšou terasou, priestranná reštaurácia s panoramatickými oknami a výhľadom na more. WLAN geg. Landeskat.: 4 hviezdičky, 182 izieb, 9 poschodí, 2 vleky.

Stravovanie: all inclusive: raňajky formou bufetu, obed a večera studený / teplý bufet
Tematické večery, špeciality formou bufetu, show cooking, nápoje vč.
Neskoré raňajky do 11:30
Občerstvenie 14: 30-16: 30, popoludňajšia káva, čaj a koláč
Nealkoholické, národné alkoholické nápoje od 10:00 do 24:00


Wellness a fitness: Krásna sauna (asi 105 metrov štvorcových, od 16 rokov) s nudistickou terasou. 2 jacuzzi a relaxačná miestnosť 
Fitness (asi 102 metrov štvorcových) s nádherným panoramatickým výhľadom na 9. poschodí, kardio / svalové vybavenie u. Program kurzov, fit body, ZUMBA®Popis je informatívny.