Tanzánia - Zanzibar - Karafuu Beach Resort & Spa
1748,00 € / osobu
12 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 24.02.2019 - 07.03.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Karafuu Beach Resort & Spa

Číslo zájazdu: 16296

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná izba s výhľadom na záhradu

Informácie o ubytovaní

Luxusný Karafuu Beach Resort & Spa stojí uprostred tropickej záhrady na východnom pobreží ostrova Zanzibar. Pobyt pri mori môžu hostia skombinovať s potápaním. Rezort ponúka tiež niekoľko výletov na miesta, ktoré by ste mali počas dovolenky na Zanzibare vidieť.

Poloha

Karafuu Beach Resort & Spa sa nachádza priamo na bielej piesočnatej pláži Kae s výhľadom na Indický oceán. Tradičná dedinka Pingwe je dostupná len päť minút chôdze od rezortu. Do najznámejšej reštaurácie na ostrove „The Rock“ sa dostanete iba 15 minútovou prechádzkou po pláži. Letisko je vzdialené približne 60 km

Strava

Hotel ponúka polpenziu s raňajkami a večerami formou bohatých bufetových stolov. Hostia majú možnosť doplatku na all inclusive, do ktorého patrí:


  • Raňajky, obedy a večere formou bufetu alebo a la carte.
  • Popoludní káva, čaj a drobné občerstvenie od 16:30 do 17:30 hod.
  • Lokálne alkoholické nápoje a nealko od 10:00 – 21:00 hod.

REŠTAURÁCIE

V rezorte sú štyri reštaurácie – hlavná Kijiji s terasou a výhľadom na more, a la carte reštaurácia Bondeni restaurant v štýle africkej dediny s lokálnou kuchyňou, morské špeciality na pláži v reštaurácii Le Grand Bleu a pizzeria Eatalian. Hostia majú k dispozícii aj dva bary a bar pri bazéne.

 

BAZÉNY

K rezortu patria dva vonkajšie bazény, jeden s morskou vodou. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú zdarma.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú v cene tenis, fitnes centrum, biliard, futbal, šípky, stolný tenis, šnorchlovanie, volejbal, aqua gymnastiku. Okrem toho sú za poplatok dostupné ďalšie aktivity ako potápanie, kanoe, športové náradie, výlety, celodenný program pre deti aj dospelých, ľahká animácia, večer živá hudba.

 

WELLNESS & SPA

Samawati spa ponúka masáže a procedúry, ktoré sú za poplatok.
Popis je informatívny.