Maurícius - Trou aux Biches - Le Palmiste Resort & Spa
1420,00 € / osobu
11 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 07.12.2018 - 22.09.2018

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Le Palmiste Resort & Spa

Číslo zájazdu: 16288

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná

Informácie o ubytovaní

POPIS

Nechajte sa zviesť okúzľujúcimi aspektmi severozápadnej pobrežnej oblasti Maurícius. Tento malý, pôvabný hotel ponúka špeciálnu rodinnú atmosféru. Le Palmiste Hotel je položený do nádhernej exotickej záhrady, približne dve minúty chôdze od pláže v Trou aux Biches. Hotel je vhodný pre klientov všetkých vekových kategórií.

POLOHA

Hotel sa nachádza len pár minút chôdze od piesočnatej pláže, asi 150 m. Rôzne reštaurácie, bary a supermarkety sú v bezprostrednej blízkosti. Do dedinky Grand Baie sa dostanete taxíkom alebo autobusom za 10 až 15 minút.

VYBAVENIE

Hotel má 81 izieb v 2-poschodových budovách, ktoré sa nachádzajú v okolí bazéna. Ponúka recepciu, bar a hlavnú reštauráciu. Vo vonkajšom areáli sú 3 bazény so slnečnou terasou, bar pri bazéne a samostatný bazén pre deti. Stoličky, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícií pri bazéne.

UBYTOVANIE A IZBY

Dvojlôžkové izby sú vybavené sprchovacím kútom, klimatizáciou, telefónom s priamou voľbou, satelitným TV, minibarom (za poplatok), trezorom, balkónom alebo terasou. Double izby sú vybavené podobne, ale tiež majú k dispozícií župany a papuče, mini-bar (voda, pivo a nealkoholické nápoje v cene)
Apartmány majú tiež rovnaké vybavenie, ale sú väčšie a tiež majú oddelenú spálňu s 2 samostatnými lôžkami.

PLÁŽ / STREDISKO

Hotel sa nachádza len pár minút chôdze od piesočnatej pláže, asi 150 m.

ŠPORT A RELAX

volejbal, bocce, stolný tenis, šípky, jazda na koni, potápanie, morský rybolov, parasailing, windsurfing, Wellness- kúpeľné procedúry za príplatok.

PRE DETI

samostatný bazén pre deti
Popis je informatívny.