Portugalsko - Albufeira - Grande Real Santa Eulalia
799,00 € / osobu
8 dňový pobyt, Raňajky
Termín: 09.07.2020 - 16.07.2020

Doprava: Letecká doprava

Strava: Raňajky

Hotel: Grande Real Santa Eulalia

Číslo zájazdu: 16275

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Ubytovanie: 2-lôžková izba s výhľadom do záhrady

Informácie o ubytovaní

POPIS

Hotel Grande Real Santa Eulalia je situovaný 4 km od centra mesta Albufeira. Hlavná budova je iba 100 m od krásnej piesčitej pláže. Súčasťou hotela je aj welness centrum


Miesto:
 
Hotel Grande Real Santa Eulalia je vzdialený 90 metrov od piesočnatej pláže. Najbližšie mestá do hotela sú: Armacao De Pera (16 km), Vilamoura (18 km) a Albufeira (2 km). Pre vaše pohodlie, hotel má recepciu, kiosk, 4 vleky, kaderníctvo, lobby a klimatizáciu. 5-poschodový hotel hovorí anglicky, španielsky a nemecky. Pre deti je možnosť vypúšťať paru na detskom ihrisku. Mobilita aj na dovolenke je daná požičovňou bicyklov. K dispozícii sú 4 bazény. Osviežujúce nápoje si môžete vychutnať priamo pri bare pri bazéne. Dostupné od hotela: Obchody (12 km), Zoomarine (15 km), Vlaková stanica (10 km), Tematický park Aquashow (18 km) a Disco (2 km). V blízkosti hotela sa nachádza autobusová zastávka, bary / reštaurácie, turistické informácie a zdravotné služby. 

Vybavenie: 
Hotel má trezory, izbovú službu, práčovňu a službu prebudenia. Prístup k internetu je k dispozícii vo forme internetového terminálu. Hotel vhodný pre rodiny ponúka službu detskej postieľky, detský klub a detskú zábavu, aby rodičom a dokonca aj malým deťom príjemný pobyt. Recepcia otvorená: 24 hodín. V hoteli sa nachádza konferenčná miestnosť. 

Stravovanie: 
Nápoje si môžete vychutnať v lobby bare. 

Šport / voľný čas: 
Hotel Grande Real Santa Eulalia má hammam, slnečnú terasu a vírivku. Pre aktívnu zábavu, hotel ponúka zábavný program a gameroom. Hostia, ktorí chcú byť aktívni na dovolenke, si môžu vychutnať nasledujúce aktivity: fitness. Golfoví nadšenci nájdu golfové ihrisko vzdialené 5 km. 

Doplňujúce informácie: 
Sú akceptované nasledujúce spôsoby platby: American Express, Euro / Master Card a VISA. Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.


Popis je informatívny.