Rakúsko - Korutansko - Familienhotel Fasching
278,00 € / osobu
8 dňový pobyt, Polpenzia
Termín: 03.06.2018 - 10.06.2018

Doprava: individuálna

Strava: Polpenzia

Hotel: Familienhotel Fasching

Číslo zájazdu: 16233

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: rodinná izba
cena pre 2 dosp a 2 deti do 11 rokov: 556 EUR

Informácie o ubytovaní


Poloha:

Stanica: St.
Veit an der Glan 6 km,
Nadmorská výška: 562 m,
Vonkajší verejné kúpalisko / jazero: Längsee 500 m

Rodinný hotel sa skladá z 3 vedľa seba ležiacich budov, ktoré sú čiastočne vzájomne prepojené. Obklopený lúkami, ponúka dom ideálne miesto pre odpočinok a zábavu: k jazeru len pár metrov, hotel disponuje vlastnou plážou u Längsee.


Stravovanie:


Polpenzia plus, raňajkový bufet, Popoludňajší múčnik, 1 kopček zmrzliny pre deti, Večera (3 chody), Nápoje k večeri: vždy 2 nápoje / osoba, napr. Pivo, víno, nealkoholické nápoje, káva, čaj, žiadne liehoviny, (2 malé nápoje á 0,25 l resp. 1/8 l alebo 1 veľký nápoj á 0,5 l resp. 1/4 l), na želanie výhodná detské jedlá, celodenne a neobmedzene limobar pre deti.
Všetka strava sa pre všetkých hostí podáva v hlavnej budove.
ubytovanie


Všeobecné vybavenie:

Recepcia, Spoločenská miestnosť resp. Herňa, Internetový kútik: za poplatok na mieste Internetová stanice, Parkovisko: zdarma, Restaurant.

Vybavenie izieb:

Sprcha / WC, Telefón, Satelitná TV, komfortne zariadené izby. Detská postieľka je pri plnom obsadení izby k dispozícii vo všetkých typoch izieb.

Zábava v cene:

Tenisový kurt: podľa dostupnosti, neobmedzené užívanie kurte, Stolný tenis: v klubovni, Stolný futbal: v klubovni, Biliard: v klubovni, Počítač s hrami: Playstation v klubovni, Požičovňa bicyklov: cca 20 kôl, podľa dostupnosti, min. 1 x týždenne cyklovýlety a prechádzka so sprievodcom, 1 x / pobyt Nordic Walking s trénerom a bezplatné zapožičanie palíc.


Deti:

Detská postieľka, Herňa: veľmi dobre zariadený miniclub, klubovňa s herným počítačom, stolným tenisom, biliardom a stolným futbalom, videotéka, Detský servis: pre deti od 3 do 10 rokov, 5 x týždenne, cca 4 hodiny denne v miniklube, mazlící zoo, príležitostne jazda na poníkoch pri dome, zakaždým 1 x týždenne grilovanie klobások s táborákom a ohňostrojom, jazda na traktore, indiánsky deň.

Deti sú srdečne vítané! Možnosť zapožičania prebaľovacieho pultu, elektronické opatrovateľky, ohrievače fliaš.


Pobytová taxa: Euro 2, - / osoba / noc (od 16 rokov).
Zdarma fitness / welness
Popis je informatívny.