Chorvátsko - Šibenik - Solaris Beach Resort Hotel Niko
480,00 € / osobu
10 dňový pobyt, Polpenzia
Termín: 22.06.2018 - 01.07.2018

Doprava: individuálna

Strava: Polpenzia

Hotel: Solaris Beach Resort Hotel Niko

Číslo zájazdu: 16229

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Typ izby: štandardná izba s balkonom

Informácie o ubytovaní

Poloha

Hotel Niko sa nachádza v turistickom komplexe Solaris, asi 6 km od starobylého mesta Šibenik, dosiahnuteľného miestnou dopravou. Obkolesený je borovicovým lesíkom.

Vybavenie

Medzi vybavenie patrí recepcia, trezor za poplatok, zmenáreň, možnosť pripojenia na internet, reštaurácia, aperitív a koktail bar, gril terasa, obchodík so suvenírmi, bezplatné parkovisko. Na slnečnej terase je bazén s morskou vodou, ležadlá a slnečníky za poplatok. V stredisku je vybudované wellness centrum, ktoré je pre klientov komplexu zdarma. V stredisku sa usporadúvajú animácie, športové vyžitie ponúkajú tenisové kurty, ihriská pre loptové hry, minigolf.

Ubytovanie a izby

Klimatizované dvojlôžkové izby, niektoré s možnosťou prístelky, sú vkusne a účelne zariadené, majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, balkón a orientované sú do lesoparku, na parkovisko, resp. na morskú stranu.

Pláž / Stredisko

Priamo pod hotelom, asi 50 m, sa nachádza upravená vybetónovaná pláž, oddelená od hotela len bazénom a píniovým porastom. V bezprostrednej blízkosti je štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Je tu široká možnosť vodných športov i potápačské centrum, ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

Šport a relax

V stredisku je vybudované wellness centrum, ktoré je pre klientov komplexu zdarma. V stredisku sa usporadúvajú animácie, športové vyžitie ponúkajú tenisové kurty, ihriská pre loptové hry, minigolf.

Pre deti

Postieľka (na vyžiadanie za poplatok), bazén, ihrisko, animácie.Popis je informatívny.