Španielsko - Mallorca - Som Fona
499,00 € / osobu
8 dňový pobyt, Polpenzia
Termín: 08.10.2019 - 15.10.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: Polpenzia

Hotel: Som Fona

Číslo zájazdu: 16071

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

Poloha: 
Moderné zariadenie sa nachádza priamo pri mori, na krásnej promenáde. po niekoľkých krokoch sa dostanete na jemné piesočnaté pláže s kómou a s'illot. Nájdete tu kaviarne, bary a reštaurácie, ako aj niekoľko obchodov v bezprostrednej blízkosti. doba prepravy z letiska je asi 75 až 95 minút. 

zariadenia: 
komfortný hotel s 98 izbami rozloženými na 4 poschodiach. K ďalším zariadeniam patrí recepčná hala s recepciou, výťahy, bezdrôtový internet (vrátane), reštaurácia, bar a snack bar. V dobre udržiavanom vonkajšom areáli je bazén so slnečnou terasou. soláriá a ležadlá sú v cene, okrem solárií (za poplatok). Osušky (proti vkladu). K dispozícii je tiež strešná terasa s barom s výhľadom na more, reštaurácia, bazén a ležadlá. 

umiestnenia: 
elegantne zariadené dvojlôžkové izby (b1-2a) sú vybavené klimatizáciou, trezorom, sat tv, wifi (v cene), telefónom, kúpeľňou s vaňou alebo sprchou, WC, sušičom vlasov, balkónom a bočným výhľadom na more. ekonomická izba (b1-2s), ako b2a, alebo jednolôžková izba (a1e) bez balkóna, na stranu krajiny, inak vybavená ako b2a rezervovateľná. alternatívne dvojlôžková izba s výhľadom na bazén a bočným výhľadom na more (b1-2b), vybavená ako b2a, možnosť rezervácie. izba Deluxe s výhľadom na more (b1-2h), ďalší luxusný balíček, ako sú medzinárodné denníky, kávovary, župany a papuče, inak vybavené ako b2a. Štýlové suity junior (b1-3c) sú priestrannejšie a navyše majú pohovku a balkón s bočným výhľadom na more. suita Junior s výhľadom na bazén a výhľadom na more (b1-3g) s luxusným balíkom ako b2h. 

jesť a piť: 
raňajky alebo polpenzia. všetky jedlá formou bufetu. kuchárske šou. 

Šport / zábava: 
vrátane: spoločenských hier. 

wellness: 
za poplatok: krytý bazén, sauna, turecký kúpeľ, vírivka, masáže. 

info: 
kreditné karty: amex, mastercard, vízum; Kategória krajiny: 4 hviezdičky. 


Rezervácie pre hostí mladších ako 18 rokov nie sú možné. vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii v závislosti od počasia. 

Informácie o ubytovaní

Popis hotela:

Hotel Som Fona ponúka ubytovanie len pre dospelých v nádhernom prostredí na juhovýchode Malorky. Nachádza sa na pobreží, vedľa krásnej promenády a máte odtiaľto jednoduchý prístup k viacerým plážam.


Tento hotel na peknom mieste je vzdialený len pár metrov od nádherných pláží s jemným bielym pieskom v obciach Sa Coma a S'Illot. Od hotela sa pohodlne dostanete na nádherné miesta na tomto peknom ostrove.


V hoteli máte k dispozícii pekne zariadené, pohodlné a moderné ubytovanie v rôznych izbách. Luxusnejšie izby majú priestranný salónik. Celá budova hotela je pohodlne a minimalisticky zariadená. Uvidíte to v štýlovom bare, pri bazéne, vo vkusnej reštaurácii a v elegantnom wellness centre.


Stravovanie: formou polpenzie


Pre viac informácií: http://www.somhotels.es/en/hotels/hotel-som-fona/hotel.html

Popis je informatívny.