Indický oceán - Maurícius - Beachcomber Le Mauricia
1699,00 € / osobu
11 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 29.11.2019 - 09.12.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Beachcomber Le Mauricia

Číslo zájazdu: 16023

Ostatné termíny:   

Informácie o zájazde

predbežné letové časy

Informácie o ubytovaní


umiestnenie: priamo na pláži, v zálive grand baie. Centrum s množstvom obchodov, barov a reštaurácií je v bezprostrednej blízkosti. čas transferu z letiska je asi 1 hodina 30 minút. 

Vybavenie : Hotel má 237 izieb v hlavnej budove a prístavbe. K vybaveniu patrí hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia na pláži, bar, butik, wifi (zahrnuté v hale). Vo vonkajšom areáli sa nachádzajú 2 priestranné bazény. Plážové stoličky, vankúše a osušky sú v cene. všetky ponuky sesterských hotelov canonnier beachcomber a victoria beachcomber môžu byť zdieľané (asi 8 km ďaleko, taxi za poplatok). 

Ubytovanie : štandardná izba (b1-2a): asi 32m2, s príslušenstvom na prípravu kávy / čaju, minibar (za poplatok), klimatizácia, satelitná TV, trezor, wifi (v cene), telefón, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC samostatné, sušič vlasov, balkón s čiastočným výhľadom na more. alternatívne je možné rezervovať štandardnú plážovú izbu (b1-2f) smerom k moru, inak ako b2a. úsporná miestnosť (b1-2s), s obmedzenou dostupnosťou. Komfort-plus-izba (b1-2k): cca 32 m², vo vyšších poschodiach, balkón s bočným výhľadom na more. superior izba (b1-3c): asi 38m2, nachádza sa na prízemí, kúpeľňa s vaňou, oddelená sprcha a WC, terasa s vlastnou záhradou a bočným výhľadom na more. voliteľná nadštandardná plážová izba pri mori (b1-3m), inak ako b2c, rezervovateľné. Rodinné apartmány (b2-4b): asi 70m2, v samostatnej časti komplexu, s 2 spálňami a 2 kúpeľňami, buď na prízemí s terasou a malou záhradou alebo na 1. poschodí s balkónom. apartmány (b1-2d): asi 75m2, navyše s vonkajšou sprchou, súkromným ponorným bazénom a strešnou terasou smerom k moru. fajčenie je povolené vo všetkých izbách iba na balkóne alebo na terase. 

jedlo a pitie: polpenzia alebo all inclusive. raňajky formou bufetu, večerné menu formou bufetu, jedálny lístok alebo à la carte (čiastočne za poplatok). 

all inclusive: vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 9.00-23.00. sendviče 10,00 - 16,00. popoludňajší čaj, káva a palacinky. piknikový kôš. Minibar je naplnený nealkoholickými nápojmi. 

zábava: živá hudba, tematické večery alebo predstavenia. nočný klub. 

Šport / aktivity: vrátane: aerobik, loď na sklenené dno, kajak, šnorchlovanie, plachtenie, športové centrum, surfovanie, 3 tenisové kurty (lopty za poplatok) volejbal, vodný aerobik, vodné lyžovanie. za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov, rybolov na otvorenom mori, potápanie. 

wellness: veľké kúpele. vrátane: sauna a hamam. za poplatok: masáže a kúry. 

rodiny : miniclub (3-12 rokov). služba opatrovania detí za poplatok. 

info: kreditné karty: víza, mastercard; kategória krajiny: 4 hviezdičky; Jazyk služby: angličtina. 

popis je informativny

Uvedený popis je informatívny.