Malta - Mellieha Bay - Seabank Resort
799,00 € / osobu
8 dňový pobyt, All inclusive
Termín: 18.09.2019 - 25.09.2019

Doprava: Letecká doprava

Strava: All inclusive

Hotel: Seabank Resort

Číslo zájazdu: 15961

Ostatné termíny:   

Informácie o ubytovaní

     

POLOHA

moderne zariadený hotel sa nachádza cca 30 m od známej piesočnatej pláže Mellieha Bay oddelenej len miestnou komunikáciou (ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok)  cca 800 metrov od historického centra mestečka Mellieha , možnosť výletov na ostrovy Comino a Gozo , cca 25 km od hlavného mesta Valletta.


STRAVOVANIE

formou all inclusive

VYBAVENIE

štýlovo zariadená vstupná hala s recepciou , klimatizácia , hlavná reštaurácia , bar , viacero reštaurácií á la carte , bazén s terasou , malý detský bazén so šmykľavkami , detské ihrisko zábavné centrum pre deti ,wifi pripojenie , internetová kaviareň , slnečníky a ležadlá pri bazéne (zdarma)  minimarket ,kadernícky salón , spa , nový vnútorný bazén ,whirlpool, sauna, turecký kúpeľ ,fitness, stolný tenis, volejbal, stráženie detí (za príplatok) ,obchodík so suvenírmi.


OSTATNÉ

klubová dovolenka: počas mesiacov júl a august sa do hotelového animačného tímu začlení aj slovensky hovoriaci animátor, ktorý sa postará o spríjemnenie chvíľ vášho dovolenkového pobytu. Pripravené sú pre vás pestré aktivity, pri ktorých sa skvele zabavíte. Klubová dovolenka je zárukou neopakovateľných dovolenkových chvíľ.


WEBSTRÁNKA

www.seabankhotel.com

 

 

Popis je informatívny.